بالش شیردهی نوزاد طرح گاو Dapple Caw 13Nc1351

بالش نوزاد با الیافی از پشم شیشه ساخته شده که بر روی آن روکشی از پنبه قرار دارد. این بالش مناسب نوزادان ۰ تا ۶ ماه است که اشیردهی مکان قرار گیری مناسب سر کودک به هنگام شیر خوردن را فراهم می‌کند.

۰ تومان

قیمت‌هامون همیشه بروزه! پس با خیال راحت خرید کنین;)

در انبار موجود نمی باشدجهت عضویت در خبرنامه لطفا اول در سایت ثبت‌نام کنید.☺️

بالش شیردهی نوزاد طرح گاو Dapple Caw

اگر به دنبال یک بالش نوزادی با ابعادی نه چندان بزرگ هستید که هنگام شیردهی از آن استفاده کنید، خوب است نگاهی به این بالش ها بیاندازید. این بالش نوزادی مدل بالش های شیردهی با ظاهر کارتونی حیوانات جنگلی است. ظاهر فانتزی، الیاف پلی‌استر، روکش پنبه‌ای و قسمت میانی فرورفته از جمله ویژگی‌هایی هستند که در این محصول به چشم می‌خورند.

بالش شیردهی نوزاد مدل حیوانات جنگلی بسیار نرم و لطیف و دارای یک حفره فرورفته گی در وسط بالش ، برای قرار گرفتن سر نوزاد روی آن، که کمک می کند سر و گردن نوزاد در بهترین حالت طبیعی خود قرار داشته باشد بسیار آرامش بخش برای کودک مناسبترین محل قرارگیری سر نوزاد در هنگام خواب کاملا ضد حساسیت قابل شستشوی دستی در دمای ۳۰ درجه سانتیگراد.

بالش شیردهی نوزاد طرح گاو
بالش شیردهی نوزاد طرح گاو
 شیر مادر یک تغذیه‌ی تمام و کمال برای کودک است و می‌توان گفت کامل‌ترین و سالم‌ترین غذایی است که در طول زندگی آن‌را تجربه خواهد کرد. برای بیشتر لذت بردن از این غذا لازم است که نوزاد در شرایط بهتری قرار گیرد. همچنین مادر هم نیاز دارد که در شرایط بهتری این عمل بزرگ را انجام دهد. بالش شیردهی یک کمک رسان خوب است. این بالش با الیافی از پشم شیشه ساخته شده که بر روی آن روکشی از پنبه قرار دارد. این بالش مناسب نوزادان ۰ تا ۶ ماه است که امکان قرار گیری مناسب سر کودک به هنگام شیر خوردن را فراهم می‌کند. این بالش دارای محل کوچک و کمی گود برای قرار گرفتن سر کودک داشته و از خسته شدن دست مادر هم جلوگیری می‌کند. سر نوزاد در بدو تولد تا چند ماه اول کمی نرم و حساس است که به مراقبت بیشتری احتیاج دارد. از آنجا که مدت زمان بیشتری را در این دوران مشغول شیر خوردن است، با استفاده از بالش شیردهی سر نوزادتان را از آسیب حفظ کنید.

لطفا سوالات خود را در قسمت نظرات درج نمایید.

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “بالش شیردهی نوزاد طرح گاو Dapple Caw 13Nc1351”

12 + 16 =