فروشگاه اینترنتی سیسمونی نی نی مد با هدف ارائه محصولات اورجینال از برترین برند های سیسمونی شروع به کار کرده است تا با بهترین قیمت ها و کیفیت برند های اصلی، تجربه ای مثال زدنی در خرید اینترنتی برای هموطنان به وجود آورد.

هدف اصلی نی نی مد این است که پدران و مادران برای تهیه مایحتاج فرزند خود به مشقت نیفتاده و هر آنچه نیاز باشد با قیمت مناسب به راحتی پیدا کنند. اگر اینطور شود نی نی مد می‌تواند به راه خود ادامه دهد در غیر این صورت تیم نی نی مد هیچ ضرورتی برای ادامه خود نمی‌بینید.

تیم نی نی مد از چند نفر تشکیل شده و هر کدام از ما مسئولیتی بر گردن خود می‌بینیم. تیم ما هم شامل بخش فنی و پشتیبانی سایت است و هم شامل کسانی که از نزدیک با احتیاجات اساسی یک مادر و پدر واقفند.

هر چه در نی نی مد می‌بینید حاصل سال‌ها تجربه ما در فهم نیازهای اساسی شما والدین گرامی است. ما می‌دانیم که ممکن است اشتباه کنیم اما این را هم می‌دانیم که قرار نیست بر اشتباه خود اصرار بورزیم.

نی نی مد حاصل سال‌ها تجربه در امر فروش لوازم سیسمونی از جمله پوشاک، لوازم بهداشتی، انواع اسباب بازی، کالسکه و… است. حالا با کمک تکنولوژی سعی دارد فعالیت خود را ارتقا بخشد.

هر چه گفته شود تعریف از خود به حساب می‌آید و ما در نی نی مد چندان اهل ادعا نیستیم. این انتخاب شماست که به ما می‌گوید چقدر در کار خود موفق عمل می‌کنیم. 

امید است که بتوانیم به هدف اصلی خود یعنی ارائه کالاهای سیسمونی نوزاد با قیمت مناسب برسیم.

با تشکر از انتخاب شما

تیم نی نی مد