ظروف بامبو

نمایش 1–20 از 37 نتیجه

بامبو گیاهی است همیشه سبز که با آن همه چیز ساخته می‌شود: از مصالح ساختمانی تا ظرف غذای کودک و نوزاد.
اگر شما به دنبال ظرف غذای کودک بامبو هستید، سری به پیشنهادات نی نی مد بیندازید.


مختصری درباره بامبو

بامبو درختی گلدار و همیشه سبز است. بامبو همچنین گونه‌ای است که سرعت رشد بالایی دارد به طوریکه بعضی از گونه‌های آن در عرض یک شبانه روز می‌توانند تا ۹۱ سانتی متر رشد کنند. به غیر از این‌ها بامبو ۳۵ درصد بیش از سایر درختان کربن دی‌اکسید را به اکسیژن تبدیل می‌کند.

این ویژگی‌ها بامبو را تبدیل به درختی محیط زیست دوست می‌کند. به این دلیل که می‌توان به راحتی یک درخت بامبو را قطع کرد و چوب آن‌ها استفاده کرد و دوباره و با سرعت بالا یک درخت جایگزین داشت.

از بامبو چه چیزی ساخته می‌شود؟

چه چیزی؟! خب به غیر از ظرف غذای کودک بامبو :)، هر چیزی که فکرش را بکنید. از محصولات چوبی و کاغذ بگیرید تا محصولات نساجی و کالاهای مربوط به صنعت خودرو و الکترونیک.

چرا ظرف غذای کودک بامبو؟

همانطور که گفته شد بامبو ماده‌ای طبیعی و منبعی قابل بازیافت است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که بامبو یک انتخاب خوب برای حفاظت از سلامتی و زمین باشند.

اگر شما هم یکی از آن خانواده‌هایی هستید که به محیط زیست اهمیت می‌دهید و به دنبال ظروفی هستید که به محیط زیست آسیب کمتری وارد می‌کنند، ظروف بامبو انتخاب خوبی برای شماست.

ظروف غذای کودک بامبو به جز داشتن استحکام و زیبایی محصولات پلاستیکی سنتی، دوست محیط زیست نیز هستند.

استفاده از ظرف غذای کودک بامبو همچنین در ذهن کودک شما فرهنگ حفاظت از محیط زیست نیز جا می‌اندازد.

ظرف غذای کودک بامبو دارای استحکام کافی بوده و به راحتی نمی‌شکنند. طراحی ظرف های غذای کودک بامبو به گونه‌ای است به راحتی در دستان کودک شما جا می‌گیرند و انتخاب خوبی هستند برای زمانی که بخواهید کودک خود را عادت دهید که خودش غذا بخورد.

ظرف غذای کودک بامبو به صورت ارگونومیک طراحی می‌شوند. این ظروف دارای گوشه‌های گرد بوده و خطری از نظر آسیب جسمی به کودک شما وارد نمی‌کنند. در ظروف بامبو مواد شیمیایی خطرناک به کار نمی‌رود و به همین دلیل یک انتخاب خوب است برای شمایی که به فکر سلامتی نوزاد هستید.

نکات اضافی درباره ظرف غذای کودک بامبو

شکستن ظرف غذای بامبو

با اینکه ظرف بامبو دارای استحکام کافی است، با این حال کاملا نشکن نیست. ظروف غذای بامبو هم می‌شکنند اما خوبی این ظروف غذا این است که شکستنشان مانند ظروف شیشه‌ای نیست و به همه جا پراکنده نمی‌شوند.

قرار دادن ظروف غذای کودک بامبو در مایکروفر

با اینکه هر ظرفی را می‌توان در مایکروفر گذاشت، حتی پلاستیک با این حال بهتر است برای حفظ خاصیت و زیبایی ظرف غذای بامبو، آن را در مایکروفر نگذارید.