فلاسک آب کودک و نوزاد

نمایش 1–20 از 33 نتیجه

فلاسک و قمقمه آب کودک یک قلم ضروری و برای راحتی شماست. یک وسیله سبک اما کارا که می‌توانید با آن آب را سرد یا گرم نگه‌ دارید. خوبی خیلی از این فلاسک‌ها و قمقمه‌ها این است که سرشان را می‌توان به جای لیوان استفاده کرد. به همین خاطر دیگر نیازی ندارید با خودتان لیوان حمل کنید. این وسیله به درد کودک شما هم می‌خورد. او می‌تواند به راحتی گوشه کیفش یک فلاسک داشته باشد تا موقعی که در مهد کودک یا مدرسه نیاز داشت از آن استفاده کند.

برخی از این فلاسک ها دخترانه پسرانه هم دارند. بستگی به سلیقه خود و کودکتان می‌توانید از بین رنگ‌های شاد این قمقمه‌ها انتخاب کنید.


در خرید قمقمه و فلاسک به چه موارد دقت کنیم

در خرید قمقمه و فلاسک آب حتما به این موارد دقت کنید.

سبکی فلاسک آب

اگر فلاسک یا قمقمه را برای استفاده کودک خود می‌خواهید بهتر است فلاسکی را انتخاب کنید که وزن زیادی نداشته باشد. شما که دوست ندارید یک وزنه اضافی در کوله پشتی مدرسه او قرار دهید.

قیمت فلاسک

قیمت فلاسک به عوامل زیادی بستگی دارد. مثلا جنس فلاسک. فلاسک آبی که از جنس استیل یا شیشه باشد، قیمت بالاتری نسبت به انواع پلاستیکی دارند.جنس فلاسکجنس فلاسک هم روی وزن آن تاثیر دارد هم روی قیمت آن.مدت زمان نگهداریاگر قمقمه و فلاسک آب را برای استفاده در مدرسه می‌خواهید احتمالا یک فلاسکی که بتواند آب جوش یا آب سرد را حداقل برای مدت 4 الی 6 ساعت نگه دارد، کارتان را راه خواهد انداخت.حجم قمقمه و فلاسکحجم فلاسک هم یکی از مواردی است که بهتر است در خرید فلاسک کودک در نظر بگیرید. به این فکر کنید که معمولا چند وقت به چند وقت و برای چه مدت به آن نیاز خواهید داشت. چون به هر حال هر چه قمقمه نوزاد شما حجم بیشتری آب در خودش نگه‌ دارد، سنگینتر و کمی گرانتر خواهد بود.دخترانه پسرانه بودن فلاسکآیا فلاسک و قمقمه را برای دختر خود می‌گیرید یا پسر خود. یا اصلا دوست دارید وقتی خودتان از آن استفاده می‌کنید لذت ببرید؟! پس حتما در خرید قمقمه و فلاسک کودک به این مورد آخری هم دقت کنید.