پستانک ارتودنسی شفاف وی Wee 13Nc1025

قیمت‌هامون همیشه بروزه! پس با خیال راحت خرید کنین;)جهت عضویت در خبرنامه لطفا اول در سایت ثبت‌نام کنید.☺️

معرفی محصول
پستانک ارتودنسی شفاف وی Wee
لزوم استفاده از پستانک را عادت ها و خواست کودک مشخص می کند اما در میان این تفاوت سلیقه ها، توصیه بسیاری از متخصصان به استفاده از پستانک بخصوص در خواب کودک می باشد.انتخاب یک پستانک مناسب می تواند حافظ سلامت کودک بوده و او را از بسیاری از بیماری ها دور نگه دارد. پستانک ارتودنسی شفاف وی یک آرام بخش برای کودک است بخصوص هنگامی که گرسنه است و باید برای شیر دادن به او یا تهیه شیر خشکش، منتظر بماند.

 پستانک ارتودنسی شفاف وی Wee
پستانک ارتودنسی شفاف وی Wee

از آن جایی که مکیدن تاثیری مستقیم بر روی فرم فک کودک می گذارد، استفاده از پستانک های غیر استاندارد می تواند کودک را در بزرگسالی با هزینه های گزاف و تحمل رنج های دندانپزشکی روبه رو سازد هم چنین بر هم خوردن ساختار طبیعی رویش دندان ها باعث تغییر شکل ظاهری فک و پایین آمدن اعتماد به نفس انسان در جامعه می شود. پستانک ارتودنسی شفاف وی ارگونومی ارتودنسی مناسب با ساختار دهان کودک دارد تا هیچ گونه آسیبی به فرم طبیعی فک کودک وارد نکرده و آن را سالم نگه دارد و جنس سری آن از سیلیکون نرم می باشد تا هیچ گونه لطمه ای به لثه های حساس و دندان های تازه روییده شده نوزاد وارد نکند.
پستانک ارتودنسی شفاف وی عاری از هرگونه ماده مضر می باشد، پستانک ارتودنسی شفاف وی Wee نیز مانند تمامی محصولات معتبر این محصول فاقد BPA و مواد مضرشیمیایی می باشد تا شما والدین با خیالی آسوده از آن جهت سلامت توام با آرامش کودکتان بهره ببرید.لازم به ذکر است که قبل از اولین استفاده، پستانک را به مدت ۵ دقیقه در آب جوش قرار دهید.
این پستانک ارتودنسی با اقتباس از فرم دهان و صورت ساخته شده. این محصول ضد حساسیت بوده و جنس بسیار نرم آن مانع از ایجاد فشار بر روی صورت نوزاد می شود. سوراخ های تعبیه شده در دو طرف آن به تنفس هر چه بهتر نوزاد کمک می کند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پستانک ارتودنسی شفاف وی Wee 13Nc1025”