کالسکه مسافرتی و هواپیمایی

نمایش 1–20 از 31 نتیجه

همانطور که از اسم کالسکه سبک مسافرتی بر می‌آید، این کالسکه، کالسکه ای است سبک و تاشو که مخصوص مسافرت و گردش طراحی شده. به دلیل خاصیت تاشوندگی این مدل کالسکه، به آن کالسکه تاشو مسافرتی هم گفته می‌شود. البته به این مدل کالسکه، کالسکه هواپیمایی هم گفته می‌شود. خوبی این کالسکه ها به غیر از وزن کم و تاشو بودنشان، قیمت کمتر آن‌هاست.
برای اطلاع از قیمت خرید انواع کالسکه مسافرتی نگاهی به پیشنهادات نی نی مد بیندازید.

خاکستریخاکستری
سورمه ایسورمه ای
۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان
-16%
آبیآبی
بنفشبنفش
خاکستریخاکستری
+1
۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان
خاکستریخاکستری
قرمزقرمز
۴,۱۵۰,۰۰۰ تومان
مشکیمشکی
۱,۵۳۰,۰۰۰ تومان
آبیآبی
خاکستریخاکستری
۲,۰۹۰,۰۰۰ تومان
خاکستریخاکستری
مشکیمشکی
۲,۵۸۰,۰۰۰ تومان
-3%
بنفشبنفش
سورمه ای
۲,۱۸۰,۰۰۰ تومان
آبیآبی
سبزسبز
قرمزقرمز
۱,۹۸۰,۰۰۰ تومان
آبیآبی
خاکستریخاکستری
۱,۸۹۵,۰۰۰ تومان
خاکستریخاکستری
۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان

چرا کالسکه مسافرتی

کالسکه ها برای این ساخته می‌شوند که مادر در حمل فرزند خود دچار زحمت نشود. اما زمانی که مساله مسافرت و گردش به میان می‌آید، کالسکه می‌تواند تبدیل به یک وسیله مزاحم و پر دردسر شود!

فکرش را بکنید یک وسیله چند کیلویی را بخواهید با خود جابه جا کنید. از ماشین پیاده کنید از پله ها بالا ببرید و از اینور جوب ببرید آنور جوب.

تازه کاش فقط مساله وزن بود. کالسکه ها معمولا (بخوانید همیشه!) یک وسیله حجیم بوده اند. اگر بتوانید این وسایل را به درستی بسته بندی کنید تازه می‌ماند مساله جادادن آن در اتوبوس، هواپیما و ماشین شخصی.

پس چه بهتر است که یک کالسکه مخصوص مسافرت داشته باشیم.

حالا چرا کالسکه سبک مسافرتی؟

این دو مشکل، یعنی مشکل وزن و حجم کالسکه‌ ها باعث شده که برندهای مختلف سیسمونی به این فکر بیفتند که کالسکه ای طراحی کنند که اولا همان قابلیت‌های کالسکه های معمولی را به طرز معقولی داشته باشد، و دوما در عین سبکی مستحکم باشد. به همین دلیل سبک بودن یکی از ویژگی‌های اصلی کالسکه مسافرتی است. و به خاطر همین مردم به آن کالسکه سبک مسافرتی می‌گویند.

حالا چرا کالسکه تاشو مسافرتی؟

ضمن اینکه برای حل مشکل حجم، این کالسکه‌ها را باید بتوان به راحتی جمع کرد. یک راه جمع کردن این است که یکی یکی قطعات کالسکه را از هم جدا کرده و بسته بندی کرد. اما راه دیگر (و البته بهتر!) این است که کالسکه ها را تاشو ساخت. این کالسکه ها به دلیل همین خاصیت تاشوندگی به کالسکه تاشو مسافرتی هم معروف شده‌اند.

حالا چرا کالسکه هواپیمایی؟

خیلی وقت‌ها موقع ورود به گیت فرودگاه مامورین از بردن وسایل و حجیم و سنگین تر از ۲۰ کیلو به داخل هواپیما جلوگیری می‌کنند. به خاطر همین شما مجبورید که آن را به قسمت بارگیری هواپیما تحویل دهید.

به همین خاطر شما نیاز به یک کالسکه سبک و تاشو دارید یعنی همان کالسکه سبک یا تاشو مسافرتی. به این دلیل که کالسکه های مسافرتی را می‌توان موقع مسافرت با هواپیما به سادگی حمل کرد به آن‌ها کالسکه هواپیمایی هم گفته می‌شود.

 

همانطور که اول صفحه هم گفتیم، نکته مهم درباره کالسکه های مسافرتی قیمت کمتر آن‌هاست.