محصولات چیکو

نمایش 1–20 از 121 نتیجه

چیکو یک شرکت تولید کننده با سابقه ایتالیایی است که انواع محصولات مرتبط با نوزاد و کودک را تولید می‌کند. چیکو به کیفیت در بین دیگر کالاهای ایرانی و خارجی زبانزد است. از میان محصولاتش لباس نوزادی چیکو، تخت پارک چیکو، کالسکه چیکو (مانند مدل چیکو براووبه خصوص صندلی ماشین چیکو و… از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند.

چیکو به شدت درباره آنچه انجام می‌دهد جدی است. چیکو مطمئن می‌شود که محصولاتش ایمن، قابل اتکا و مطابق با استانداردهای بالا تولید می‌شوند. خلاقیت و ابتکار چیکو یک تجربه 50 ساله را به همراه دارد و همواره به دنبال تحقیق در مورد راه‌های پیشرفته تکنولوژیک برای محصولات خود است. این محصولات باید نیازهای کودک و مادر را همزمان تامین کند.

چیکو می‌داند که مراقبت از نوزاد یک کار جدی است. با این حال باور دارد که نوزاد برای رشد به مثبت اندیشی و ملاطفت هم نیاز دارد. چیکو طوری است که به راحتی برای همه قابل تشخیص هستند: این محصولات طوری هستند که همه بدون مشکل می‌توانند از آن استفاده کنند.  

در زیر می‌توانید قیمت این محصولات را در سایت نی نی مد ملاحظه کنید.

خاکستریخاکستری
سبزسبز
مشکی خالخالیمشکی خالخالی
۱۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان
آبی کم رنگآبی کم رنگ
سبزسبز
سفیدسفید
+1
۲۱۰,۰۰۰ تومان

مختصری از تاریخچه چیکو

بنیانگذاری آرتسانا

کمپانی آرتسانا در سال 1946 توسط پیترو کاتیلی بنیانگذاری شد. این شرکت که در زمینه فروش محصولات پزشکی فعالیت می‌کرد به زودی تبدیل به یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تخصصی خود شد.

تولد برند چیکو

در سال 1958 فرزند پسر کاتیلی، انریکو متولد شد. چیکو نامی بود که آن‌ها در خانه پسرشان را با آن صدا می‌زدند. در این زمان بود که کاتیلی مهمترین تصمیم زندگی کاریش را گرفت: خلق برندی در زمینه محصولات مراقبت کودک. برندی که قرار بود از تمام نیازهای یک نوزاد 0 تا 36 ماهه را برآورده کند. این شروع یک برند جهانی بود. برندی که حالا تبدیل شده به مرجع والدین سراسر دنیا.

گسترش شعبات چیکو

بین سال‌های 1967 تا 1998 کمپانی مادر چیکو یعنی آرتسانا شعبات زیادی را در سراسر دنیا از شرق دور گرفته تا آمریکا و ترکیه و برزیل و آرژانتین دایر کرد.

از سال 2009 به این طرف شرکت آرتسانا، شعباتی در کشورهای هند، روسیه، مکزیک و لهستان دایر کرده است.

از زندگی کاتیلی، کتابی هم نوشته شده است.

ارزش‌های برند چیکو

شرکت چیکو محصولات خود را بر اساس ارزش‌های معینی تولید می‌کند.

هوش عاطفی

چیکو به احساسات و عواطف مادران و نوزادان گوش کرده، آن‌ها را می‌فهمد و با این عواطف به گونه‌ای برخورد می‌کند که انگار عواطف خود شرکت چیکو هستند. در آخر بهترین راه حل را برای پاسخ به این احساسات می‌یابد.

تخصص و حرفه‌ای بودن

چیکو به شدت درباره آنچه انجام می‌دهد جدی است. چیکو مطمئن می‌شود که محصولاتش ایمن، قابل اتکا و مطابق با استانداردهای بالا تولید می‌شوند.

خلاقیت و ابتکار

چیکو یک تجربه 50 ساله را به همراه دارد و همواره به دنبال تحقیق در مورد راه‌های پیشرفته تکنولوژیک برای محصولات خود است. این محصولات باید نیازهای کودک و مادر را همزمان تامین کند.

شفافیت

چیکو می‌داند که مراقبت از نوزاد یک کار جدی است. با این حال باور دارد که نوزاد برای رشد به مثبت اندیشی و ملاطفت هم نیاز دارد. چیکو طوری است که به راحتی برای همه قابل تشخیص هستند: این محصولات طوری هستند که همه بدون مشکل می‌توانند از آن استفاده کنند.